Άρωμα Χριστουγέννων στην Κόρινθο. Άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο ο Δήμος Κορινθίων
Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο άναψε στην Κόρινθο σημαίνοντας την αρχή των εορταστικών εκδηλώσεων για τον Δήμο Κορινθίων. Το δέντρο άναψε ο Δήμαρχος Κορινθίων Βασίλης Νανόπουλος συνοδεία αντιδημάρχων και άλλων μελών του Δήμου. Μετά ακολούθησε συναυλία από το ροκ συγκρότημα 1550 με επίτιμο προσκεκλημένο τον Δημήτρη Σταρόβα.
![](http://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9717-683x1024.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9726-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9736-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9750-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9757-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9816-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9859-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9883-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9769-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9871-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9861-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_9877-1024x683.jpg)
Βίντεο:
Βίντεο συναυλίας: