Αρχιμηνιά και Αρχιχρονιά!
Κάλαντα, χαμόγελα και πολλές ευχές σήμερα στο γραφείο του Δημάρχου!
Η Φιλαρμονική του Δήμου Κορινθίων υπο την διεύθυνση της Μαέστρου Γλυκερίας Μωραιτάκη έψαλλε τα κάλαντα στον Δήμαρχο Βασίλη Νανόπουλο και τους συνεργάτες του!
“Είμαι πάντα στο πλευρό σας” ανέφερε ο Δήμαρχος λαμβάνοντας τις ευχαριστίες των μελών της Φιλαρμονικής και της Μαέστρου.
Άλλωστε η καλή συνεργασία, οι σχέσεις σεβασμού και εκτίμησης ειναι εκείνα τα συστατικά που δημιουργούν το καλό αποτέλεσμα!
Στα κάλαντα παρέστησαν οι Αντιδήμαρχοι Γιώργος Πούρος , Τιμολέων Πιετρης, Μαρίνα Ραντίτσα, οι συνεργάτες του Δημάρχου Παναγιώτης Σακελλαράκης, Σιλένα Σκόνδρα, Αποστόλης Γεώργαρης, Ανδρέας Πανούσης, η κυρία Δήμητρα Δανιήλ, ο Γενικός Γραμματέας του δήμου Νεκτάριος Σπηλιόπουλος,ο τοπικός σύμβουλος Γιάννης Ταμπούκος.
Καλή Χρονιά!
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/322575396_513142747552011_7571140162131621859_n-1024x577.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/12/322952205_1186367138654417_4993055264712136518_n-1024x462.jpg)