Αυτοψία στο αρδευτικό έργο Βέλου πραγματοποίηση η αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας
Αυτοψία με τους επιβλεποντες και τον ανάδοχο στο Αρδευτικό έργο Βελου προυπολογισμου 2200000 € για το οποίο υπέγραψε ο κ Περιφερειάρχης πρόσφατα την σύμβαση και οι εργασίες εξελίσσονται με γοργούς ρυθμούς Άλλωστε είναι πρόθεση της Περιφέρειας και του ίδιου του Περιφερειάρχη Παν Νικα να αρδευτει περιοχή 5000 στρεμ με 8 km κλειστούς αγωγούς , θύρες υδροληψίας και ηλεκτρονικές παροχές.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/06/289935106_10229231603437222_842330163790349777_n-1024x768.jpg)