Συνεχίζονται οι εργασίες για τον χώρο που θα στεγάσει το “Γεύμα Αγάπης” στην Κόρινθο
Τις εργασίες κατασκευής της οικοδομής που θα στεγάσει το “Γεύμα Αγάπης” στην Κόρινθο επισκέφθηκε σήμερα ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας κ. Χάρης Βυτινιώτης.
Όπως χαρακτηριστικά δημοσίευσε μέσω του προφίλ του στο facebook: “Σε εξέλιξη βρίσκεται η κατασκευή της ισόγειας οικοδομής με υπόγειο, με χρήση χώρου “Συνάθροισης Κοινού- -Εστιατόριο” και με τίτλο “ΓΕΥΜΑ ΑΓΑΠΗΣ” στη Κόρινθο προϋπολογισμού 850000€ από τη Περιφέρεια Πελοποννήσου, ένα έργο με συμβολικό περιεχόμενο και ιδιαίτερης σημασίας για τους Κορινθίους πολίτες!!!”
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2023/05/347003790_3603526363249945_3293037271870400699_n-1024x766.jpg)