2η Χειμερινή Συνάντηση Φιλαρμονικών του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνη
Η 2η Χειμερινή Συνάντηση Φιλαρμονικών του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης στο Ξυλόκαστρο, πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Τετάρτης 27 Δεκεμβρίου 2023 στην Πλατεία “Αγίου Βλασίου”, υπό την αιγίδα του ΝΠΔΔ ‘Ηλίας Κατσούλης”. Έλαβαν μέρος οι : Kaloy’s Big Band, Δημοτική Φιλαρμονική Δερβενίου και τέλος, η οικοδέσποινα Δημοτική Φιλαρμονική Ξυλοκάστρου. Κατά τη διάρκεια της συναυλίας ακούστηκαν εορταστικές και μη μελωδίες.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/filarmoniki-18-93182d91-576x1024.webp)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/filarmoniki-19-127e78fe.webp)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/filarmoniki-1-23bb9dea-1024x478.webp)