Στην Αρχαία Κόρινθο βρέθηκε σήμερα ο δήμαρχος Νίκος Σταυρέλης
Στην ιστορική έδρα του Δήμου Κορινθίων, την Αρχαία Κόρινθο, βρέθηκε σήμερα 8 Ιανουαρίου 2024 ο Δήμαρχος Κορινθίων Νίκος Σταυρέλης, στα πλαίσια της δέσμευσης του για παρουσία κάθε δεύτερη Δευτέρα του μήνα.
Ο Δήμαρχος συνομίλησε με την Πρόεδρο και τα μέλη της Δημοτικής Κοινότητας, εκπροσώπους συλλόγων και κατοίκους. Ακούστηκαν προτάσεις και προβλήματα ενώ ο Δήμαρχος δεσμεύτηκε για άμεση βελτίωση σε θέματα καθημερινότητας και καθαριότητας και για την τουριστική ανάδειξη των βαρύνουσας σημασίας μνημείων της Αρχαίας Κορίνθου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/417903850_1693845034474163_6361452247482043021_n-1024x576.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/417900914_1693845254474141_3662038774065093281_n-1024x576.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/417396357_1693845697807430_6411433043509674546_n-1024x576.jpg)