Στο Περιγιάλι βρέθηκε σήμερα ο δήμαρχος Κορινθίων
Στο Περιγιάλι, έδρα του πρώην Δήμου Άσσου – Λεχαίου, βρέθηκε σήμερα 17 Ιανουαρίου ο Δήμαρχος Κορινθίων Νίκος Σταυρέλης, τηρώντας τη δέσμευση του για αποκέντρωση στην περιφέρεια του Δήμου.
Ο Δήμαρχος συναντήθηκε με τους προέδρους των δημοτικών κοινοτήτων της Δημοτικής Ενότητας Άσσου – Λεχαίου, με εκπροσώπους συλλόγων, αγροτικών συνεταιρισμών και με κατοίκους.
Επίσης ο Δήμαρχος δέχθηκε ευχές και συνομίλησε με τους πρώην Δημάρχους Άσσου –Λεχαίου Γιώργο Πίσκοπο και Χαράλαμπο Καμπούρη.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/420200821_1699086450616688_5681668155212969867_n-1024x683.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/01/420319265_1699087093949957_5335814583452992009_n-1024x683.jpg)