Διενέργεια Rapid Test
Ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) σε συνεργασία με τον Ερυθρό Σταυρό Κορίνθου και το Δήμο Σικυωνίων θα διεξάγουν δωρεάν ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου (rapid test) Covid-19, την Τρίτη 28 Σεπτεμβρίου 2021, στο Κιάτο. Ειδικότερα, οι Κινητές Μονάδες Υγείας (ΚΟΜΥ) του ΕΟΔΥ θα βρίσκονται ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΘΕΑΤΡΟΥ και θα διενεργούν rapid test από 09:30 έως 13:30. (Είσοδος από οδό Π. Παπαληγούρα).Οι πολίτες θα πρέπει να έχουν μαζί τους απαραιτήτως το ΑΜΚΑ.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2021/09/242646830_389212516207882_6365117249584087549_n-1-1024x916.jpg)