Εργασίες στον δρόμο Κιάτου – Διμηνιού
“Φρενάρισμα” της παλαιάς ασφάλτου πραγματοποιήθηκε σήμερα στο τμήμα Κιάτο – Διμηνιό της παλαιάς εθνικής οδού. Εκεί βρέθηκαν ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας Χάρης Βυτινιώτης και ο Θεματικός Αντιπεριφερειάρχης ΠΕΠ/ΕΣΠΑ και ευρωπαϊκών προγραμμάτων Αναστάσιος Γκιολής. Το παρόν έργο με τίτλο “Συντήρηση-Αναβάθμιση Παλαιάς Εθνικής Οδού” έχει προϋπολογισμό 1.700.000€
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2023/04/341339617_1515547792267937_6363915172986376242_n.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2023/04/342172932_2008357699504967_4704069252638399600_n.jpg)