Κορινθιακό Καρναβάλι 2024: Αναβολή της εκδήλωσης ”Ταυτότητά μας η παράδοση – Ελάτε να χορέψουμε”
Ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού & η επιτροπή διοργάνωσης του Κορινθιακού Καρναβαλιού 2024, σας ενημερώνουν ότι η προγραμματισμένη για την Παρασκευή 1η Μαρτίου εκδήλωση με τίτλο ”Ταυτότητά μας η Παράδοση – Ελάτε να χορέψουμε”, αναβάλλεται λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στην πόλη της Κορίνθου με βάση την πρόβλεψη της Ε.Μ.Υ.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 5 Μαρτίου
![](http://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2024/02/429654851_1723356251523041_3729322030076098005_n-1024x683.jpg)