Νέοι led λαμπτήρες οδοφωτισμού τοποθετήθηκαν στον Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων
Νέα led φωτιστικά τοποθετήθηκαν στους δρόμους του Δήμου Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων από την Περιφέρεια Πελοποννήσου με σκοπό την ενεργειακή οικονομία.
Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά ο αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας κ. Χάρης Βυτινιώτης το έργο έχει προϋπολογισμό 10.000.000€ ξεκίνησε από τη περιοχή του Δήμου Λουτρακίου, Περαχώρας, Αγίων Θεοδώρων και συνεχίζει σε ολόκληρο το Νομό μας.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2023/05/347241875_636270991684782_1090112515754727790_n.jpg)