Νίκος Ταγαράς για το γήπεδο Αγίων Θεοδώρων
Τα παιδιά μας δικαιούνται να παίζουν με ασφάλεια και οφείλουμε να τους παρέχουμε αξιοπρεπείς αθλητικές εγκαταστάσεις. Τα παιδιά μας άλλωστε είναι η κινητήρια δύναμή μας για ό,τι κάνουμε!
Το πρωί είχα τη χαρά να παραβρεθώ στα εγκαίνια του γηπέδου ποδοσφαίρου στους Αγίους Θεοδώρους που κατασκεύασε η Περιφέρεια Πελοποννήσου μετά τις καταστροφές που είχε υποστεί.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/03/277352527_2447867835347651_4045448949993703368_n-1024x768.jpg)
Θέλω να συγχαρώ την Περιφέρεια, τον δήμαρχο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων, Γιώργο Γκιώνη, τον πρόεδρο και όλο το Διοικητικό Συμβούλιο της ομάδας του ΑΣ Αγίων Θεοδώρων, όπως και όλους τους φορείς, με την ευχή η ομάδα στο νέο της γήπεδο να φτάσει πολύ ψηλά.
Οι προσπάθειες αποκατάστασης και σε άλλα γήπεδα του νομού μας πρέπει να συνεχισθούν.
Και κάτι ακόμη. Η αλήθεια είναι ότι μπήκα στον πειρασμό να κάνω και μερικά σουτ γιατί η αγάπη μου για το ποδόσφαιρο δεν κρύβεται…
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/03/277248070_2447867562014345_239813382562677313_n-1024x768.jpg)