Ξεκίνησε η 3η φάση ανάπλασης των πεζοδρομίων στον Δήμο Σικυωνίων
Ξεκίνησε η τρίτη φάση ανάπλασης των πεζοδρομίων, η υπογειοποίηση δικτύων ηλεκτροδότησης και η αντικατάσταση φωτιστικών σωμάτων με νέα φωτιστικά ενεργειακής εξοικονόμησης LED, στη Παλαιά Εθνική Οδό (απέναντι από τα ΚΤΕΛ) κ από τον Κύριλλο ποταμό ως την Αγίου Δημητρίου- Νεάπολη κ τους κάθετους δρόμους με χρηματοδότηση από το Πρόγραμμα ΕΣΠΑ.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2023/05/346993904_1135503384510637_4070951568234804672_n-1024x686.jpg)