Πρωινή σύσκεψη και συντονισμός ενεργειών υπό τον Δήμαρχο Κορινθίων
Παρόντες ο Αντιδήμαρχος Πολιτικής Προστασίας Βαγγέλης Παπαϊωάννου, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας και Πρόνοιας Σπύρος Ζαχαριάς και ο Γ.Γ του δήμου Νεκτάριος Σπηλιόπουλος.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/01/272400282_118951770652388_7382204187570453381_n-1024x473.jpg)
Η ολονυχτία και συντονισμένη παρέμβαση των υπηρεσιών σε όλο το εύρος του δήμου Κορινθίων ελαχιστοποιησε τα οποια προβλήματα κρατώντας το δήμο ανοιχτό και τους πολίτες ασφαλείς.
Η προσπάθεια συνεχίζεται και σήμερα.