Τον γραμματέα της Πολιτικής Επιτροπής της Ν.Δ κ. Παύλο Μαρινάκη υποδέχθηκε σήμερα ο Δήμαρχος Κορινθίων
𝝤𝝞 𝝚𝝥𝝖𝝫𝝚𝝨 𝝡𝝚 𝝩𝝖 𝝪𝝭𝝜𝝠𝝖 𝝟𝝠𝝞𝝡𝝖𝝟𝝞𝝖 𝝨𝝪𝝢𝝚𝝬𝝞𝝛𝝤𝝢𝝩𝝖𝝞
Με μια μακρά λίστα νευραλγικών για το δήμο Κορινθίων ζητημάτων υποδέχεται αυτήν την ώρα ο Δήμαρχος Βασίλης Νανόπουλος , τον Γραμματέα Πολιτικής Επιτροπής της Ν.Δ κ. Παύλο Μαρινάκη.
Τον κ.Μαρινάκη συνοδεύει ο Γραμματέας Οργανωτικού κ.Στέλιος Κονταδάκης με τον οποίον ήδη η συνεργασία του δημάρχου είναι στενή και συνεχής. Στην σύσκεψη παρακάθονται οι Υπουργοί Νίκος Ταγαράς και Χρίστος Δήμας, ο Βουλευτής Κώστας Κόλλιας, ο Αντιπεριφερειάρχης Τάσος Γκιολής.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/03/276318437_133619192518979_1905766637667584567_n-1024x484.jpg)