Το Κιάτο σήμερα φόρεσε τα γιορτινά του. Φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου υπό τους ήχους της Φιλαρμονικής Σικυωνίων
Στο πνεύμα των Χριστουγέννων και το Κιάτο καθώς σήμερα το απόγευμα πραγματοποιήθηκε η φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στην πλατεία Ελευθερίας συνοδεία μουσικών από την Δημοτική Φιλαρμονική Σικυωνίων. Στην πλατεία επίσης έχει στηθεί και θα λειτουργήσει μέχρι τις 5-1-2021 το χριστουγεννιάτικο χωριό. Ακόμα έχει στηθεί και ρόδα λούνα πάρκ και άλλα παιχνίδια ώστε να προσφέρουν στα παιδιά αξέχαστες ώρες διασκέδασης.
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2021/12/264708433_10225262070973223_7910110290345253582_n-1024x768.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2021/12/266523286_3121451218096517_4671063049765584422_n-1024x768.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2021/12/264822956_10225262108494161_8759765769192489452_n-1024x768.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2021/12/266125660_3121451208096518_490362583206125059_n-1024x768.jpg)