Car Meet στο λιμάνι του Κιάτου
Είναι γεγονός,για πρώτη φορά στο Κιάτο γίνεται car meet ( συγκέντρωση αυτοκινήτου) στον λιμενοβραχίονα στο λιμάνι Κιάτου! Την συγκεκριμένη μέρα ( 20 Αυγούστου) έχουμε και λευκή νύχτα στο Κιάτο οπότε καταλαβαίνετε θα είναι πολύς ο κόσμος, γονείς παιδιά θα μπορέσουν να θαυμάσουν τα φτιαγμένα αυτοκίνητα!
Από της 14:00 το μεσημέρι στης 20 Αυγούστου θα βρίσκονται οι υπεύθυνοι τις διοργάνωσης στο σημείο για να βοηθήσουν με ασφάλεια να διεξαχθεί όλο αυτό!
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/08/297708344_10159188378749601_9108248742798880488_n-1-1024x795.jpg)
![](https://kiatonews.gr/wp-content/uploads/2022/08/296004612_3300108543564116_846014783836418541_n-1024x577.jpg)